Aktualności

Działania zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2 w Przedsiębiorstwie Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu S.A.

W związku z działaniami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A. a także współpracujących instytucji i kontrahentów Zarząd Spółki, postanowił ograniczyć dostęp do zakładu oraz do biura Spółki aż do odwołania.

Część pracowników będzie wykonywać swoje zadania zdalnie, poza miejscem pracy. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą, aby bieżące sprawy załatwiać drogą telefoniczną lub poprzez pocztę elektroniczną. Dane kontaktowe do komórek organizacyjnych znajdują się w linku www.stoislaw.com.pl w zakładce „Kontakt”.

W przypadku kierowców firm zewnętrznych wjeżdżających na teren Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A.

prosimy o nieopuszczanie pojazdu bez uzasadnionej przyczyny. Wszyscy kierowcy firm zewnętrznych wjeżdżający na teren Spółki muszą być zaopatrzeni i ubrani w półmaski i rękawiczki ochronne.

O zmianach w organizacji pracy w Przedsiębiorstwie Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu S.A. informować  będziemy na stronie internetowej na bieżąco. Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzone regulacje mogą powodować niedogodności i trudności organizacyjne, ale w tej szczególnej sytuacji zdrowie i bezpieczeństwo są wartością nadrzędną.

aktualne informacje i zalecenia na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus

 Kontakt do Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego "PZZ" w Stoisławiu S.A.

Centrala tel. +48 94 34 55 900 e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
Sekretariat tel. +48 94 34 55 940

 

Otwórz

Rejestracja użytkownika

*
*
*
*
*
*

* Pola wymagane.

Darowizny dla wielkopolskiego oddziału Caritas

Darowizny dla wielkopolskiego oddziału Caritas od Grupy Kapitałowej KSC S.A.

Grupa Kapitałowa KSC S.A. realizuje kolejny etap przekazywania darowizn produktowych.
W czwartek produkty żywnościowe dostarczone zostały do oddziału Caritas Archidiecezji Poznańskiej, która każdego dnia w swoich ośrodkach wydaje darmowe posiłki dla potrzebujących. Jest to część akcji pomocowej, którą Grupa Kapitałowa KSC S.A. rozpoczęła pod koniec marca.

Za wsparcie podziękował ks. Marcin Janecki - Dyrektor Caritas Poznań: - Żywność jest nam potrzebna, ponieważ każdego dnia w naszym ośrodku dla osób bezdomnych oraz w czterech jadłodajniach wydajemy darmowe posiłki dla 1000 osób, takich jak: osoby bezrobotne, bezdomni, seniorzy, rodziny wielodzietne oraz ubodzy. Robimy to także teraz, w obliczu epidemii koronawirusa. Jednak w zmienionej formie i zachowaniem bezpieczeństwa –
na wynos. Ponadto robimy i dostarczamy paczki żywnościowe dla seniorów, osób niepełnosprawnych i ludzi objętych kwarantanną, a także tych, którzy ubiegają się o pomoc
w centrali Caritas.

Jak zaznacza Janusz Stachowiak - Członek Zarządu KSC: - To wyjątkowa sytuacja, w której jako największy państwowy producent żywności w Polsce nie wyobrażaliśmy sobie innego rozwiązania, jak zaangażowanie środków i pracowników w organizację wsparcia żywnościowego dla potrzebujących. Dzisiaj akcje przeprowadzamy w Wielkopolsce, która jest jednym z tych regionów, w którym Grupa Kapitałowa KSC prowadzi działalność produkcyjną. Poza naszymi plantatorami buraka cukrowego, koło Gniezna zlokalizowane jest bowiem Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno. Pragnę przypomnieć,
że w pierwszej połowie kwietnia dostarczyliśmy pomoc żywnościową także do Caritas Diecezji Gnieźnieńskiej.

Jak podsumowuje dyrektor Caritas Archidiecezji Poznańskiej: - Serdecznie dziękujemy Krajowej Spółce Cukrowej za wielkie wsparcie w postaci przekazanych produktów żywnościowych, w tak trudnym dla nas wszystkich czasie. Dziękujemy za otwarte serce
i troskę o los ludzi ubogich. Państwa gest pozwoli dożywić wielu potrzebujących. W związku z obecną sytuacją, która spowodowała, że pracę straciło wielu ludzi, z naszej pomocy zaczęło korzystać kilkaset nowych osób. Dzięki takim ludziom jak Państwo możemy pomagać jeszcze większej liczbie potrzebujących.

GK KSC S.A. przekazała wsparcie żywnościowe składające się z artykułów spożywczych produkowanych przez podmioty wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej S.A. Są to m.in.:

- ketchupy, soki pomidorowe, jabłko prażone, marmolady, gotowe sosy do dań, koncentraty pomidorowe (marka „Polskie Przetwory”);
- mąki, kasze, płatki owsiane górskie (marka „Młyny Stoisław”);
- cukier (marka „Polski Cukier”);
- cukierki czekoladowe i karmelki twarde (marka „Pszczółka”).