Kariera

 Przyjęcie zbóż  w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00

W naszym Sklepie Rolniczym oferujemy do sprzedaży nawozy w atrakcyjnych
cenach .

ZAPRASZAMY

Otwórz

Rejestracja użytkownika

* Pola wymagane.

Specjalista ds. Handlowych

Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A.
poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

miejsce świadczenia pracy: Stoisław

   Obowiązki na stanowisku pracy:

  • nawiązywanie relacji biznesowych i bieżąca obsługa klientów firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • nadzór nad realizacją zamówień sprzedaży
  • monitorowanie działań konkurencji
  • udział w spotkaniach handlowych
  • praca nad budowaniem pozytywnego wizerunku firmy i oferowanych produktów

  Oczekiwania wobec kandydatów:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność prowadzenia telefonicznych rozmów handlowych
  • wysoka komunikatywność i kultura osobista
  • chęć do pracy i rozwoju
  • umiejętność utrzymania wysokich standardów obsługi klienta
  • doświadczenia w prowadzeniu negocjacji
  • umiejętności pracy w zespole
  • praktycznej znajomości Ms Office
  • wysokiej kultury pracy i samodzielności w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV wraz ze zdjęciem z dopiskiem „rekrutacja” na adres (preferowana jest elektroniczna forma przekazu):

Stoisław 11, 76-031 Mścice
tel. +48 94 345-59-16,  fax  +48 94 345-59-92

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r.  poz. 922 ).”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.