Магазин сельхозтоваров

Działania zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2 w Przedsiębiorstwie Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu S.A.

W związku z działaniami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A. a także współpracujących instytucji i kontrahentów Zarząd Spółki, postanowił ograniczyć dostęp do zakładu oraz do biura Spółki aż do odwołania.

Część pracowników będzie wykonywać swoje zadania zdalnie, poza miejscem pracy. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą, aby bieżące sprawy załatwiać drogą telefoniczną lub poprzez pocztę elektroniczną. Dane kontaktowe do komórek organizacyjnych znajdują się w linku www.stoislaw.com.pl w zakładce „Kontakt”.

W przypadku kierowców firm zewnętrznych wjeżdżających na teren Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A.

prosimy o nieopuszczanie pojazdu bez uzasadnionej przyczyny. Wszyscy kierowcy firm zewnętrznych wjeżdżający na teren Spółki muszą być zaopatrzeni i ubrani w półmaski i rękawiczki ochronne.

O zmianach w organizacji pracy w Przedsiębiorstwie Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu S.A. informować  będziemy na stronie internetowej na bieżąco. Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzone regulacje mogą powodować niedogodności i trudności organizacyjne, ale w tej szczególnej sytuacji zdrowie i bezpieczeństwo są wartością nadrzędną.

aktualne informacje i zalecenia na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus

 Kontakt do Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego "PZZ" w Stoisławiu S.A.

Centrala tel. +48 94 34 55 900 e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Sekretariat tel. +48 94 34 55 940

 

Oткрытым

Rejestracja użytkownika

*
*
*
*
*
*

* Pola wymagane.

Магазин сельхозтоваров

sklep rolniczyУважаемые господа! 

Мы оказываем консультации и продаем средства производства для сельхозпроизводителей.

В своем постоянно расширяющимся коммерческом предложении предлагаем продукцию высокого качества, пользующихся хорошей репутацией производителей.

Основные направления дистрибьюции:
- средства защиты растений
- посыпные удобрения
- внекорневые удобрения
- посевной материал злаковых, рапса, кукурузы, стручковых растений
- садовые семена
- уголь и экологический горошек
- техническая сельскохозяйственная и садовая продукция.

Продаем оптом и в розницу.

Информируем также, что сельхозпроизводители, которые подпишут контракционный договор на производство и поставку злаковых, могут приобретать средства для сельхозпроизводства по кредитному принципу, а полный расчет причитающихся сумм происходит после поставки зерновых.

Сельскохозяйственный магазин “PodMłynami
тел.: 94 34 55
 934,
моб. тел.: 665
 059 500
факс: 94 34 55
 981, 
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Сельскохозяйственный магазин “PodMłynami” - FB

Магазин работает понедельник-пятница 8:00 - 16:00

 П Р И Г Л А Ш А Е М !!!